Безконтактний інфрачервоний термометр
Цей медичний інфрачервоний термометр є безконтактним інструментом, який забезпечує гігієнічний і ефективний спосіб вимірювання температури тіла.
LED дисплей
Обладнаний світлодіодним дисплеєм, цей термометр забезпечує чіткість і видимість читання, покращує досвід користувача та здійснення його легше моніторингу температури тіла.
Цифрова технологія
Цифрова технологія цього термометра забезпечує точні та надійні читання, створюйте його надійний інструмент для дому та професійного використання.
Вимірювання чола та вуха
Розроблений для вимірювання чола та вуха, цей термометр універсальний і можна використовувати як немовлятам, так і дорослим, створювати його практичні доповнення до будь-якого будинку або медичного настроювання.
Особливості:
1. Швидке вимірювання температури за одну секунду
2. Легкий і компактний
3. Чутливий зонд
4. Інфрачервоний датчик
5. Світлодіодний дисплей
Колір: Білий, Чорний
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Термометр |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой |
| Единица измерения | °С/°F |
| Погрешность, +/- | 0.2 |
| Время отклика | 1.5 сек |
| Цвет корпуса | Черный |
| Единицы измерения | Цельсий °C |
| Точность измерения +/- | 0.2 град. |
| Тип термометра | Инфракрасный |
| Способ применения термометра | Бесконтактный |
| Способ измерения | В ухе, На лбу |
| Монитор | |
| Монитор | LED |
| Цветность монитора | Зелёный |
| Подсветка дисплея | Да |
| Общие | |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 20 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество батареек | 2 шт. |
| Автоматическое выключение | Да |
| Тип элементов питания | AAA |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
- Цена: 149 ₴










