Технічні характеристики:
🚗 Застосування:
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Тип | LED-лампи H4 |
| Потужність | 200W (комплект) |
| Яскравість | 22000 лм (11000 лм/лампа) |
| Колірна температура | 6500K (холодний білий) |
| Кут світіння | 360° |
| Напруга | 9-32 В постійного струму |
| Робоча температура | от -40°C до +176°C |
| Матеріал корпусу | Алюміній 6063 (авіаційний) |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Термін експлуатації | > 50 000 годин |
🚗 Застосування:
-
Фари ближнього та дальнього світла автомобілів
-
Передня оптика мотоциклів
✨ AILEO H4 — це сучасне освітлення з акцентом на безпеку, потужність і універсальність.
Готово до встановлення — під'єднав і поїхав!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Производитель | AILEO |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 22000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность | 100 Вт |
| Тип лампы | H4 |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴








