Підключи та працюй, простий в установці. Для встановлення лампи H11 не потрібен додатковий адаптер. Дизайн розміру 1:1, з галогенною лампочкою, на 700% яскравіше, без відблисків для зустрічного дирвера.
Підходить для 99% автомобілів. Безвентиляторний без шуму, корпус з авіаційного алюмінію, відмінне розсіювання тепла.
Вбудований інтелектуальний драйвер IC, відсутність радіоперешкод
Технічні характеристики:
Тип вилки: Світлодіодна фара H11
Потужність: 200 Вт
Люмени: 20000LM/пара
Колірна температура: 6500К, білий
Джерело світла: з 16 світлодіодними чіпами CSP.
Кут променя: 360 градусів
Робоча напруга (В): 9-32 В постійного струму
Робоча температура: -40 ~ +150 градусів Цельсія
Матеріал: Авіаційний алюміній 6063.
IP68 Водонепроникний та пиленепроникний
Наддовгий термін служби: перевищує 50 000 годин
Застосування: автомобільні фари, протитуманні фари
У комплект входить: 2шт світлодіодні лампи для фар 1 х коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Производитель | AILEO |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 6500K |
| Функциональное назначение | Передние противотуманные фонари , Дневные ходовые огни |
| Код запчасти | L1-H11 |
| Световой поток | 20000 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 16 шт |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Мощность | 100 Вт |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Тип лампы | H11 |
| Источник света | Диоды |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴









