| Цоколь | H11 |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | H11 |
Користувальницькі характеристики
| Стан | Нове |
|---|
Комплект LED ламп із цоколем H11 KATUR.
Корпус з авіаційного алюмінію!
Без кулера!
Виробник заявляє, що підходить для 98% автомобілів (вмонтований Canbus — без помилок і мерехтіння).
1. Робоча напруга: 9-18 w.
2. Джерело світла: 16 шт. чипів CSP
3. Колірна температура: 6000 К, білий.
4. Люмен: 16000Лм/комплект
5. Потужність: 80 Вт/комплект.
6. Охолодження: пасивне.
Характеристика товара:
1. Яскравіше, ніж стандартна галогенна лампа.
2. Турбо-дизайн, немає шуму, немає радіопоміх
3. Охолодження: пасивне.
4. Вбудований Canbus (без помилок і мерехтіння).
За розміром звичайної галогенки, підійде на будь-яке авто з цоколем H11.
Найпростіше встановлення!
Комплект: 2 лампи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴









