| Цоколь | C5W |
|---|---|
| Виробник |
AILEO
|
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування ящика рукавички (бардачка), Для бардачка, Підсвічування салону, Підсвічування багажника, Підсвічування номерного знаку |
| Код запчастини | aileoc5w36 |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | C10W |
Опис:
Цоколь: C10W C5W
Розмір: 36 мм
CANBUS: Є
Чи має лампочка шина CAN?
Оснащений шиною CAN: Чіп з шиною CAN та стабільним струмом. (Підходить для 95% типів автомобілів з шиною CAN!)
Напруга: DC12 В
Струм: 0,16 А
Потужність: 2 Вт
Люмени: 500 лм
Кількість світлодіодів: 4014 – 10/12SMD
Колір: білий
Застосування: автомобіль, мотоцикл, вантажівка, позашляховик, квадроцикл і т.д. буд.
Теорія розсіювання тепла: алюміній 6063
Водонепроникність: IP67
Використання:
дверні ліхтарі, верхні ліхтарі, освітлення ящика рукавички, ліхтарі для читання, ліхтарі багажника, підсвічування номерного знака і т.д. буд.
Особливості:
1. Висока ефективність та низьке енергоспоживання
2. Екологічність та енергозбереження
3. Швидший час відгуку на включення/вимикання та стійкість до вібрації
4. Тривалий термін служби до 50 000 годин
5. З 4014 - 10/12SMD світлодіодами високої яскравості, яскравіше, ніж звичайні лампи розжарювання.
Конструкція з кутом променя 6360 градусів висвітлює кожен кут.
7. Простота установки.
Ціна вказана на 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 50 ₴








